Mūsų veikla - LPF "Kibirkštėlė"

     Labdaros ir paramos fondo "Kibirkštėlė" veikla.

     LPF "Kibirkštėlė" yra sudėtinė Dievo Sūnaus - J.I.S. - Projekto JIS.LAND dalis.
     Mes siekiame tapti Tikrąja DIEVO Šeima ir veikiame, skleisdami Dievo Sūnaus Žodį, puoselėdami JoJo Tikslus ir Veiklą - čia, mūsų visų mylimoj Žemelėje.


     Konkreti mūsų veikla šiandien:

   - Kristaus Žvakutės 
     Tai Dievo Sūnaus - J.I.S. - tęstinis Projektas, kurio metu įvairiose viešose vietose sutiktiems žmonėms yra dalinamos Dievo Sūnaus - J.I.S. - Šventintos Žvakutės. Šios mažutės Švieselės neša Kristaus Meilę ir Viltį, Tiesą ir Naują Užgimimą - į mūsų širdis, į mūsų namus...
     LPF "Kibirkštėlė" dalina šias Žvakutes sutiktiems žmonėms.
     (Daugiau apie Kristaus Žvakutes skaitykite čia...)

   - Pažinki per J.I.S.
     Taip vadinasi susitikimų ciklas, inicijuotas ir koordinuojamas JIS.LAND.  LPF "Kibirkštėlė" rūpinasi, kad vyktų šie susitikimai, kurie yra Gyva Dievo Mokykla kiekvienam to siekiančiam. Tai galimybė pradėti bei tikslinti - ieškantiems bei siekiantiems pažinti Dievą ir Save JAME, pažinti supantį pasaulį.
     (Daugiau apie susitikimų ciklą "Pažinki per J.I.S." skaitykite čia...)

   - Vilties Žemė 
     Tai JIS.LAND projektas, įgyvendinamas ypatingoje erdvėje - Vilties Žemėje - netoli Utenos. Čia atvažiavęs žmogus gali užmegzti / atnaujinti / sustiprinti savo Ryšį su Dievu, su pačiu Savimi. Šiuo metu LPF "Kibirkštėlė" organizuoja čia talkas, kurių metu tvarkoma bei puoselėjama Vilties Žemės aplinka. Vakarop talkininkai susiburia prie ugniakuro - bendrystei su Ugnimi ir tarpusavio bendravimui, atrandant Dievą Savyje ir patį Save.
     (Plačiau apie Vilties Žemę skaitykite čia...)

   - Tekstų vertimai
     Šiuo metu talkiname, verčiant JIS.LAND svetainių tekstus iš lietuvių kalbos į rusų kalbą.
     Norinčius ir galinčius padėti verčiant (į anglų ir/ar į rusų kalbas) kviečiame susisiekti su mumis (mūsų kontaktus rasite čia...).

   - Internetinėje erdvėje - dvasinanti, švietėjiška veikla (straipsniai, kūryba, dalinimasis informacija ir kt.) 


     Visa ši veikla vyksta tik paprastų žmonių geranoriškos, savanoriškos pagalbos dėka. Kviečiame prisidėti ir Jus - šiltam bendradarbiavimui, dalinantis Meile Dievo Šviesoje... :)
     Norintiems dalyvauti ar padėti: detalesnę informaciją rasite skyrelyje "Prašome Jūsų pagalbos" arba - tiesiog susisiekite su mumis (mūsų kontaktai čia...).


     Nuoširdžiai Jūsų
     LPF "Kibirkštėlė"

Šios įrašo komentarų rss feed